Bezpieczne pakowanie

Bezpieczne pakowanie

Zakup porcelany przez internet może budzić wiele obaw i to zrozumiałe. My również o tym pamiętamy i dlatego oferujemy wysyłki tylko w formie „Bezpieczna wysyłka”. Jest to specjalna wysyłka do której przykładamy wyjątkowej uwagi i stosujemy specjalne środki ostrożności przy pakowaniu aby uniknąć niemiłych niespodzianek. Stąd też cena. Najniższy koszt wysyłki w naszym sklepie to 17zł. Każdy kolejny produkt w środku to dodatkowo 50gr. Co dostajesz za tą cenę?

– wysyłka zawsze kurierem

– każda paczka ubezpieczona

– towar pakowany w kartony o zwiększonej grubości i wytrzymałości

– dodatkowe zabezpieczenie produktów wewnątrz kartonu w postaci grodzi z kartoników lub specjalnych amortyzujących wypełniaczy w razie konieczności

– każdy produkt w kartonie zapakowany osobno w papier pakowy dający dodatkową amortyzacje

– każdy produkt schludnie zapakowany w formie prezentu

– dowód zakupu w formie papierowej na życzenie (w przeciwnym wypadku wysyłka mailowa)

Posiadamy duże doświadczenie w pakowaniu przesyłek delikatnych co wynika w dużej mierze bezpośrednio z naszej pasji jaką jest kolekcjonowani porcelany. Odebraliśmy i wysłaliśmy setki paczek z delikatną zawartością i z pełną świadomością możemy powiedzieć, że umiemy to robić.

W związku z tym, że każda paczka jest ubezpieczona zalecamy otwarcie odebranej przesyłki przy kurierze jeśli z zewnątrz wygląda podejrzanie. Mimo wszelkich starań to co dzieje się paczką po opuszczeniu naszej firmy jest już poza naszym wpływem. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Pakowanie na prezent - filiżanki do kawy na prezent
Shopping Cart
error:
Przewiń do góry