Dostawa

Dostawę realizujemy tylko i wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Koszt dostawy to 17zł brutto plus 0,50zł za każdą kolejną sztukę w paczce. Cena wysyłki całego zestawu to 35zł i obejmuje koszty transportu oraz bezpiecznego opakowania.

Mamy świadomość jak delikatnym towarem jest zastawa stołowa dlatego dokładamy wszelkich starań aby towar był zapakowany jak najlepiej i najbezpieczniej. W przypadku odbioru paczki z widocznymi uszkodzeniami zewnątrz prosimy o spisanie protokołu szkody z kurierem. Jest to podstawa jakichkolwiek roszczeń w stosunku do firmy przewozowej.

Paczki wysyłamy Pocztexem dlatego nawet jeśli nie będzie Cię w domu kiedy przyjedzie kurier możesz później odebrać paczkę w najbliższym urzędzie pocztowym.

“Jeżeli przed wydaniem przesyłki okaże się, że doznała ona ubytku lub uszkodzenia, przewoźnik ustala niezwłocznie protokolarnie stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Przewoźnik wykonuje te czynności także na żądanie uprawnionego, jeżeli twierdzi on, że przesyłka jest naruszona. – art. 74. Ust. 1 Prawo przewozowe”

Wysyłka za granicę oraz większe zamówienia ustalamy indywidualnie z klientem.

Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
Facebook