O nas

Kilka słów o nas


Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa to firma, która powstała z pasji do przedmiotów wyjątkowych. Wyjątkowych na swój sposób, bo łączących cechy czegoś codziennego i unikalnego za razem. Tym właśnie jest sztuka użytkowa. Jak w wielu przypadkach pomysł na biznes zrodził się z pasji. Podobno to najlepsza droga.

Rozpoczęło się od przypadkowo zakupionego porcelanowego serwisu do kawy, co przerodziło się w pasję i kolekcjonerstwo, a doprowadziło nas tu, gdzie jesteśmy teraz. Do stworzenia firmy, która produkuje i sprzedaje produkty codziennego użytku, a jednak wyjątkowe i unikatowe. Specjalizujemy się głównie w porcelanie i zastawach stołowych i to stanowi trzon asortymentu oferowanego przez naszą firmę, ale nie tylko. Każdy, kto pragnie używać na co dzień czegoś więcej niż tylko zwyczajnych, szarych przedmiotów znajdzie u nas coś dla siebie.

Strona, na którą trafiłeś to nie tylko sklep, ale także blog, na którym publikujemy artykuły opisujące wyjątkowe przedmioty które otaczają nas w codziennym życiu oraz ich historię. Zdziwisz się co ciekawego może powiedzieć stary talerz, który wisi u babci na ścianie.

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe, gdzie dowiecie się na bieżąco co w trawie piszczy. Będą się tam pojawiać zapowiedzi nowości, niespodzianki, a także informacje, gdzie można nas spotkać na żywo. Porozmawiać i pooglądać nowe przedmioty z naszego asortymentu jak i starsze z naszej kolekcji.

 

 

 

Shopping Cart
error:
Przewiń do góry