Warsztaty z malowania porcelany GdańskZapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach w zdobieniu porcelany tradycyjną metodą przy użyciu stalówki technicznej ale w zupełnie nowym wydaniu!

Tu sprawdzisz aktualne terminy warsztatów: Warsztaty

Od lat zajmujemy się zawodowo zdobieniem porcelany w naszej pracowni w Gdańsku. Jeśli masz ochotę zobaczyć jak wygląda to od zaplecza i spróbować swoich sił w tej sztuce to zapraszamy!

Zapraszamy również do kontaktu w sprawie zajęć na życzenie. Istnieje możliwość umówienia w dogodnym dla Państwa terminie. Minimalna ilość osób w takim przypadku to 2 osoby. Cena zajęć jest identyczna czyli 199zł za osobę.

Kto prowadzi warsztaty?

Warsztaty prowadzi Dominika Burdyl, właścicielka i twórczyni marki Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa. Od lat zajmuje się porcelaną i jej historią. Zdobieniami, sposobami wytwarzania, a także technikami zdobienia. Prowadzi w Gdańsku pracownie oraz sklep internetowy w którym można nabyć jej wyroby.

Dla kogo są warsztaty?

Dla każdego kto ma ochotę spróbować czegoś nowego.

Jak wyglądają warsztaty i czego możesz się spodziewać?

Warsztaty składają się z części teoretycznej w której poznany historię porcelany i metody jej zdobienia, a także z części praktycznej podczas której sami ozdobimy porcelanę, która następnie zostanie wypalona w piecu ceramicznym i będziemy mogli zabrać ją do domu.

Podsumowując otrzymasz:

– warsztaty praktyczne podczas których ozdobisz własnoręcznie porcelanę,

– wypał Twojego rękodzieła,

– informację na temat zdobienia porcelany,

– porcelanę, którą zabierzesz do domu,

– kawa, herbata i coś słodkiego,

– fantastyczną atmosferę.

Data i miejsce:

Cyklicznie publikujemy informacje o grupowych warsztatach w których można wykupić udział u nas w sklepie w dziale: Warsztaty

Pracownia Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa ul. Sienna 10, 80-705 Gdańsk

Czas trwania warsztatów: 3/4h

Cena:

199 PLN od osoby

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
Facebook